Pilates Studio Online

Pilates Studio Online

Przestrzeń treningowa pilates, w której zadbasz o balans, siłę i siebie samą

40 treningów pilates
do wyboru

Różne poziomy zaawansowania

Dostęp z dowolnego miejsca 24/7

Wsparcie doświadczonej trenerki

Odnajdź wewnętrzną równowagę

W codziennej gonitwie odhaczasz kolejne zadania z listy, realizujesz kolejne cele, ale zapominasz o sobie samej? Brakuje Ci motywacji, by o siebie zadbać, ale ciężko Ci wprowadzać nowe, pozytywne nawyki?

Jeśli:

to Pilates Studio Online jest dla Ciebie.

Poczuj się dobrze we własnym ciele

Pilates Studio Online to przestrzeń treningowa, w której pomagam postawić pierwsze kroki treningowe i wejść na wyższy poziom w świadomości ciała i ruchu.  Powstało z myślą o kobietach, które szukają treningu integrującego ciało, umysł i duszę. W interaktywnym studio znajdziesz lekcje pilates na każdym poziomie zaawansowania, dzięki którym w bezpieczny i efektywny sposób wzmocnisz, wysmuklisz i rozluźnisz ciało.

Ćwiczysz kiedy chcesz i jak chcesz, dobierając treningi do własnych potrzeb i możliwości. W PSO możesz odpuścić napięcia fizyczne i emocjonalne i zrobić w swoim życiu więcej miejsca na spokój i spełnienie.

Dzięki Pilates Studio Online:

Co zyskasz w Pilates Studio Online?

Pilates jest metodą, która pomoże zadbać Ci nie tylko o ciało, ale również o samopoczucie. Regularne treningi dodadzą Ci pewności siebie, odporności psychicznej, poprawią sprawność fizyczną i pozwolą wypracować nowe, pozytywne nawyki, które przeniosą się na wszystkie obszary Twojego życia.

Zredukujesz napięcie w ciele

spowodowane stresem, siedzącym trybem pracy czy wadami postawy

Odzyskasz wewnętrzną siłę i energię

w ciele i umyśle, wzmacniając mięśnie i wyciszając skołatane nerwy

Zatrzymasz się

w "tu i teraz", pozwalając sobie na chwilę oddechu

Nauczysz się ćwiczyć efektywnie

z szacunkiem do możliwości swojego ciała i w krótkim czasie

Znajdziesz sposób na bezpieczny ruch

nawet mimo ograniczeń w ciele, po kontuzjach czy przy nadwadze

Wypracujesz smukłą sylwetkę

w sposób, który będzie z Tobą zgodny

Zobacz opinie osób, które już poznały Pilates Studio Online

Stań na macie i zacznij podróż do siebie z Pilates Studio Online

Już dziś zacznij lepiej rozumieć i akceptować swoje ciało. Zbuduj sprawność na całe życie i odczuj wewnętrzną równowagę i siłę.

Dostęp na 7 dni do Pilates Studio Online

29 zł

Dostęp na 30 dni do Pilates Studio Online

69 zł

Dostęp na 90 dni do Pilates Studio Online

190 zł

Kim jestem?

Nazywam się Ola Szymańska i uczę świadomej pracy z ciałem. Z wykształcenia jestem trenerem osobistym oraz instruktorem treningów grupowych, a od ponad 4 lat – także nauczycielem metody Pilates.

Łącząc moje doświadczenie, wiedzę i wartości, stworzyłam studio treningowe Pilates Studio Online – przestrzeń, w której uczę, jak w bezpieczny sposób zadbać o swoje ciało. Zrozumieć, poczuć i świadomie wykonać trening.

To, co jest dla mnie szczególnie istotne, to prowadzenie treningów z całościowym spojrzeniem na człowieka – łącząc ciało i umysł. Dlatego zajęcia, które znajdziesz w PSO to bezpieczny ruch dla każdego, ale nie tylko – to holistyczne podejście, dzięki któremu zadbasz o swoje ciało i zyskasz narzędzia do pracy z emocjami, stresem i napięciem w ciele.

 

 

W 2016 roku ukończyłam szkołę metody Pilates. Doświadczenie zdobywałam w Hiszpanii i Portugalii, gdzie uczyłam się holistycznego podejścia do ruchu, pracy z emocjami, stresem i napięciem w profesjonalnych Studiach Pilatesu. Stworzyłam program Holimovement, żeby pomóc kobietom zadbać o ich ciało i duszę, co stanowi dla mnie największą wartość. Jestem absolwentką Warszawskiego AWF, gdzie ukończyłam specjalizacje trenera osobistego oraz instruktora fitness. Moje wykształcenie, zainteresowania i wartości zaowocowały założeniem Pilates Studio Onlinie.

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Pilates to bezpieczna i sprawdzona metoda treningowa, która angażuje mięśnie głębokie i uczy słuchania własnego ciała. W czasie zajęć pracujemy z rozluźnieniem i aktywacją dna miednicy. Zajęcia pilates są więc bezpieczną formą powrotu do pełni sił po porodzie. Mimo wszystko zalecam jednak konsultację z fizjoterapeutką uroginekologiczną przed rozpoczęciem treningów.

Jeśli jesteś aktywną osobą, uprawiasz inne formy aktywności fizycznej, to już po pierwszych 3 treningach poczujesz, na czym polega pilates i jak wprowadza poczucie równowagi i wewnętrznej siły.

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z aktywnością fizyczną, to daj sobie miesiąc. Bądź regularna i realnie patrz na swój plan tygodnia. Jeśli masz możliwość ćwiczyć np. 2 razy w tygodniu po 30 minut, to już po 8 treningach zobaczysz zmiany w postawie ciała i wyrównanym napięciu.

To trening, w którym liczy się precyzja ruchu i kontrola tego, o co prosimy ciało. To trening, w którym jest czas na przygotowanie pozycji i stabilizację oddechem, jednak dzięki świadomości z łatwością dostosujesz tempo do swojego ciała i kondycji psychofizycznej danego dnia. Oznacza to, że możesz pracować z ciałem w sposób zarówno dynamiczny, jak i bardziej powolny.

Obie formy, poza aspektem fizycznym, w założeniu mają integrować ciało i umysł. W obu tych metodach dużą uwagę przykłada się do oddechu i wykonywania treningu w zgodzie z możliwościami ciała. Elementem praktyki zarówno w pilatesie, jak i vinyasa jodze, jest płynność ruchu i przejścia w ćwiczeniach.

Pilates zawiera w sobie elementy jogi. Kluczowe znaczenie ma w nim neutralne ustawienie miednicy i oddech, który będzie aktywował przeponę. Zwracamy też dużą uwagę na dno miednicy. W jodze jest więcej wygięć, mostków, stania na głowie, czego nie znajdziesz w treningach pilates.

Z takich utartych różnic w nazewnictwie to… często mówi się, że prowadzi się jogę w sali, a o pilatesie mówimy, że ćwiczymy w studio. W jodze są asany, w pilatesie ćwiczenia/pozycje.

Pilates to metoda, którą można praktykować z tzw. dużym sprzętem. Duży sprzęt do praktyki to Reformer, Cadilack, Wunda Chair, Beczka. Z małych przyborów w pilatesie korzystamy z Magic Ring oraz małej piłki. Nie używamy klocków w praktyce pilatesu.

Jak najbardziej. To praktyka, której celem jest rozluźnienie tego, co napięte i wzmocnienie tego, co osłabione. W rezultacie dążymy do balansu w ciele, bo źródłem bólu jest zaburzenie funkcji mięśni i brak ruchu.