POCZUJ

bezpłatne 5-dniowe wyzwanie pilates, dzięki któremu wyciszysz umysł, połączysz się z ciałem i lepiej poznasz siebie

4-8 stycznia

POCZUJ

bezpłatne 5-dniowe wyzwanie pilates, dzięki któremu wyciszysz umysł, połączysz się z ciałem i lepiej poznasz siebie

4-8 stycznia

Chcesz dobrze zacząć nowy rok?

Jeśli do tej pory nie starczało Ci cierpliwości do aktywności fizycznej, a ruch był dla Ciebie źródłem stresu, a nie spokoju - wejdź w ten rok z inną perspektywą. Poznaj ćwiczenia, które są łagodne dla Twojego ciała i wspaniale relaksują Twój umysł.

KAŻDEGO DNIA INNE ĆWICZENIE

Podczas wyzwania zobaczysz, jak dzięki prostym ćwiczeniom możesz poprawić samopoczucie, odczucia z ciała i odzyskać wewnętrzną równowagę. Każdego dnia poznasz inne ćwiczenie, które ma na celu integrację ciała i umysłu. Będzie pilates na wzmocnienie, sesja relaksacyjna, ćwiczenia oddechowe, rozluźniające brzuch i dno miednicy.

ZRELAKSUJ SIĘ

Jak często czujesz się ważna dla samej siebie? Jak często poświęcasz sobie czas i uwagę? A jak często odczuwasz stres, napięcie, niepokój i gonitwę myśli? W wyzwaniu będziemy pracować ze sobą i dla siebie - by poczuć się lepiej.

CO DOSTANIESZ W WYZWANIU?

plan wyzwania

ZAPISZ SIĘ DO WYZWANIA

i już dzisiaj odbierz koło nawyków

ZAPISZ SIĘ DO WYZWANIA

i już dzisiaj odbierz kartę pielęgnacji celu

O MNIE

Ola Szymańska

Nazywam się Ola Szymańska i uczę świadomej pracy z ciałem. Z wykształcenia jestem trenerem osobistym oraz instruktorem nowoczesnych form fitness, a od ponad 4 lat także nauczycielem metody Pilates.

Łącząc moje zasoby z ważnymi dla mnie wartościami stworzyłam studio treningowe Pilates Studio Online – przestrzeń, w której uczę jak zrozumieć i poczuć swoje ciało.

To, co jest dla mnie szczególnie istotne, to prowadzenie treningów z całościowym spojrzeniem na człowieka – łącząc ciało i umysł. Dlatego zajęcia, które znajdziesz w PSO oraz w tym wyzwaniu to bezpieczny ruch dla każdego, ale nie tylko – to holistyczne podejście, dzięki któremu zadbasz o swoje ciało i zyskasz narzędzia do pracy z emocjami, stresem i napięciem w ciele.

Obserwuj mnie na Instagramie, by mieć dostęp do wszystkich materiałów video